Dragon Pharma TREN / TEST 350
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: TT-350
- Availability: In Stock
Price:
$90
TREN / TEST 350
| Info | |
| Package | 10 mL vial (350 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mix of Trenbolone Enanthate 100mg and Testosterone Enanthate 250mg |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TESTO P 100mg/ml
$39
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
Dragon Pharma EQ 500
$100
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
$68
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
TB 500 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$83
$93
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Thymosin beta 4 |