Dragon Pharma TB 500 / BPC 157 10mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP-TB-500-BPC
- Availability: In Stock
Price:
$69
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Pentadecapeptide BPC 157 5mg , Thymosin beta 4 5mg |
Customers who bought this product also bought:
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$98
$109
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
Dragon Pharma Melanotan 2 (5 mg)
$55
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Melanotan |
Para Pharma Suspension 100
$40
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
$68
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |