Dragon Pharma Propionat 100
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_298
- Availability: In Stock
Price:
$45
Dragon Pharma Propionat 100
| Info | |
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Testagen
$60
| Package | 1 vial (powder form) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Testagen 20mg (Bioregulator) |
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
PARA PHARMA HCG 5000iu
$70
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$140
$155
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |