Dragon Pharma Cut Mix 150
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_303
- Availability: In Stock
Price:
$70
Dragon Pharma Cut Mix 150
| Info | |
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
Customers who bought this product also bought:
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$140
$155
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
Dragon Pharma Cut Mix 150
$70
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
PARA PHARMA WINSTROL 50MG (Tabs)
$78
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/tab |
| Common name | Winny / Stan / Win |