Dragon Pharma Tesamorelin 5mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP-TES-5
- Availability: In Stock
Price:
$62
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Substance | Tesamorelin 5mg |
Customers who bought this product also bought:
TESTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$71
$79
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
IGF-1 LR3 1mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$115
$128
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (1 mg) |
| Common name | IGF-1 LR3 |
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
Dragon Pharma Helios
$55
| Package | 10 ml vial (5.8 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Mix of Clenbuterol and Yohimbine |