Dragon Pharma Enantat 400
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP0-400
- Availability: Out Of Stock
Price:
$72
10 ml vial (400 mg/ml)
| Info | |
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
$125
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
Dragon Pharma Minoxidil 10
$87
| Package | 100 Tabs (10mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Minoxidil |
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
$85
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |