Dragon Pharma L-Carnitine 500
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Dragon-Pharma-L-Carnitine-500
- Availability: In Stock
Price:
$70
Dragon Pharma L-Carnitine 500
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | L-Carnitine 500 |
Customers who bought this product also bought:
CLOMID 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clomiphene Citrate 50mg/tab |
| Common name | Clomid |
Dragon Pharma L-Carnitine 500
$70
| Package | 1 vial (10 ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | L-Carnitine 500 |
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |