CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-17-us-d
- Availability: In Stock
Price:
$99
$110
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
$125
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
Dragon Pharma Semaglutide 5mg
$62
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Semaglutide |
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$162
$180
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
PROVIRON 25 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Mesterolone 25mg/tab |
| Common name | Proviron |