Beligas Tirzepatide 10mg
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Tirzepatide-10mg
- Availability: Out Of Stock
Price:
$166
Beligas
| Info | |
| Package | Tirzepatide 2 mL vial + 3 mL bac water |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Tirzepatide |
Customers who bought this product also bought:
Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
PARA PHARMA HCG 5000iu
$70
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
Long Stack 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$122
$135
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |