Beligas BPC 157 5mg
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: BPC-157-5mg
- Availability: Out Of Stock
Price:
$56
Beligas
| Info | |
| Package | BPC 157 2 mL vial + 3 mL bac water |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | BPC-157 Pentadecapeptide |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma GHK-CU 50mg
$43
| Package | 1 vial (50 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | GHK-Cu 50mg |
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
$52
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$140
$155
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
$52
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |