Dragon Pharma Testagen
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Testagen-DP
- Availability: In Stock
Price:
$60
| Info | |
| Package | 1 vial (powder form) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Testagen 20mg (Bioregulator) |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA HCG 5000iu
$70
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
TESTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$71
$79
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
$52
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
Dragon Pharma GLOW
$159
| Package | 1 vial |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | BPC 157 10mg, TB500 10mg, GHK-Cu 40mg |