Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PPS-100-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$81
$90
| Info | |
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
Dragon Pharma DSIP
$73
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Delta sleep-inducing peptide |
TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
TURINABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |