Paratropin 100iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: O-1-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$297
$330
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 10 vials (10iu/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Human Growth Hormone |
| Common name | HGH, Human Growth Hormone, Somatotropin |
Customers who bought this product also bought:
MASTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$131
$145
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
$70
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
Dragon Pharma PT-141 10mg
$43
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | PT-141 10mg |