| Info | |
| Package | 1 vial (powder form) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Ovagen 20mg (Bioregulator) |
Customers who bought this product also bought:
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$131
$145
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
PARA PHARMA TAMOXIFEN 20MG
$42
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tamoxifen Citrate 20mg/tab |
| Common name | Nolvadex |
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
Dragon Pharma L-Carnitine 500
$70
| Package | 1 vial (10 ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | L-Carnitine 500 |