HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: HCG-5000-ED
- Availability: In Stock
Price:
$140
$155
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
Customers who bought this product also bought:
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$85
$94
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
Para Pharma TB 500 5mg
$34
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Thymosin beta 4 |
Dragon Pharma Arimidex
$99
| Package | 100 tabs (1 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Anastrozole |
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
$68
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |