Dragon Pharma MK 677 25mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: dp-MK677-25
- Availability: Out Of Stock
Price:
$120
Dragon Pharma MK 677 25mg
| Info | |
| Package | 100 tabs (25mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Ibutamoren |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Kisspeptin
$41
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Kisspeptin 10mg |
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
$70
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |