Dragon Pharma EQ 300
| Info | |
| Package | 10 mL vial (300 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
Customers who bought this product also bought:
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
$68
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$149
$165
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
Dragon Pharma Epitalon 50mg
$73
| Package | 1 vial (50 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Epitalon |